Онкоортопедия, ортопедия, травматология - диагностика, лечение

Контакты

Для отримання додаткової інформації, запису на огляд, обстеження (КТ, рентгенографія кісток, УЗі суглобів, МРТ та ін.) звертайтесь за телефоном +38 096-255-52-44 (Viber), в он-лайн в формі для коментарів, онколог, ортопед-травматолог, кандидат медичних наук Чорний Володимир Сергійович. Просимо з розумінням поставитися до того, що лікар може бути зайнятий на операції або працювати з хворим, тому передзвоніть пізніше, або пришліть СМС.
Консультація, обстеження, госпіталізація і операція можлива за адресою:

Воровського-27

Онкоортопед

Бульварно-Кудрявська 27, інститут ортопедії

Адреса : 1). м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського) 27 , Інститут траматологіі та ортопедії НАМНУ, 3 поверх.

  • Схема проїзду: Від залізничного вокзалу або станції метро «Вокзальна» маршрутне таксі № 18 + 7, автобус №7 дві зупинки до інститут ортопедії (Воровського 27)

  • Від Центрального Цирку (пл. Перемоги) маршрутне таксі № 439 та №165 одна зупинка до Бульвано-Кудрявська 27(Інститут Ортопедії)

  • Від станції метро «Золоті ворота» по вул. Ярославів Вал 800 м до вул. Бульвано-Кудрявська 27

  • Від станцій метро «Лук’янівська» або «Майдан незалежності» до вул. Бульвано-Кудрявська 27

  • Від станції метро «Університет» по вул. Михайла Коцюбинського 800 м до вул. Воровського 27

Час для консультацій: понеділок, середа -з 13 до 16, вівторок, четвер, п’ятниця — з 10.30 до 16. Госпіталізація зазвичай в четвер або інший день за домовленістю.

Час операції з понеділка по четвер, зазвичай понеділок і середа. Можлива рентгенографія УЗД, МРТ, КТ, аналізи.

Дні госпіталізації та операції з понеділка по п’ятницю.

3). Міська клінічна лікарня номер 9, вулиця Ризька 1,

Дні госпіталізації, операції з понеділка по четвер за домовленістю. Можливі рентген, УЗД, аналізи.

4). Дорожня клінічна лікарня 1., вулиця Коцюбинського 8а.

Дні госпіталізації операції з понеділка по четвер за домовленістю. Можливі рентген, УЗД, аналізи .

Для госпіталізації на операцію потрібно пакет загальноклінічних аналізів (не старше 7 днів!) Куди входять загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, коагулограма, група крові, резус фактор, електрокардіограма, дані флюорографії. Все це можна здати на місці в клініці, в день госпіталізації. Проводиться огляд терапевта / педіатра, потім анестезіолога, планується дата і час операції. потрібно пакет загальноклінічних аналізів (не старше 7 днів!) Куди входять загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, коагулограма, група крові, резус фактор, електрокардіограма, дані флюорографії. Все це можна здати на місці в клініці, в день госпіталізації. Проводиться огляд терапевта / педіатра, потім анестезіолога, планується дата і час операції.

Після невеликих операції на наступний день можливо виписка пацієнта з клініки, видається лікарняний лист і виписка з історії хвороби, при консультації — заключення.

Планова операція не проводиться при застуді, герпесі і місячних.

Ми допоможем!

My name is Чорний Володимир Сергійович, but people call me oncoortoped. Here is my homepage: . My Website Киев Киевская область and work as an Чорний Володимир Сергійовичat отделение онкортопедии, институт траматологии и ортопедии НАМН Украины.My friends:Проценко В.В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>